Dag 1: Mt Connor en Uluru bewonderen
Uw avontuur begint na pick-up in Alice Springs. Onderweg stopt u bij het Mt Connor uitkijkpunt voor een blik op deze machtige rode berg alvorens u aankomt op de kampeerplaats. Na de lunch gaat u naar het Cultural Centre waar u meer leert over de culturele, ecologische, historische en geologische betekenis van dit bijzondere nationale park. Na een korte rit naar de basis van Uluru wandelt u naar de Mutitjulu waterbron en ontdekt u heilige rotskunst waarna de wandeling verder gaat naar Kuniya Piti. Van hieruit rijdt u langs heilige plaatsen naar Kantju Gorge. Bij zonsondergang kunt u het veranderende kleurenpalet van Uluru aanschouwen. Na het diner onder de sterren, slaapt u in een swag of safaritent op een afgelegen kampeerterrein. • L
Dag 2: Van Uluru naar Kata Tjuta en Kings Canyon
Vandaag staat u vroeg op voor een licht ontbijt en gaat u op weg naar een spectaculaire zonsopgang boven Uluru. Als u dacht dat Uluru bijzonder was en het niet majestueuzer kan worden, nadert u het prachtige silhouet van Kata Tjuta (the Olgas). Hier maakt u een wandeling door de Valley of the Winds of Walpa Gorge. Na het verkennen van Kata Tjuta gaat het verder richting Kings Canyon regio, net op tijd om een glorieuze outback zonsondergang te ervaren, gevolgd door een stevige maaltijd rond het kampvuur. • B L D
Dag 3: Van de machtige Kings Canyon naar de West MacDonnell Ranges
U vertrekt vroeg om de machtige Kings Canyon (Watarrka) te verkennen. U wordt omringd door torenhoge klifwanden van 100 meter hoog, uitzichten op zandstenen afgronden, rotsspleten en plateaus. Daarna trekt u te voet verder om de kloof nader te verkennen. Rust uit in de bus terwijl de rit naar het noorden gaat, via Alice Springs en richting de West MacDonnell Ranges, voor een avondje sterrenkijken in het kamp. • B L D
Dag 4: Via Standley Chasm en Tjoritja terug naar Alice Springs
Ontdek vandaag de majestueuze West MacDonnell Ranges. Bij zonsopgang maakt u kans om het inheemse wildleven te zien nabij Standley Chasm, een kloof van 3 meter breed en 80 meter hoog. Op weg naar het westen kunt u een duik nemen in Ellery Creek Bighole, omgeven door hoge rode kliffen. Nadien reist u verder naar de plek waar enorme geologische krachten de torenhoge rode muren van Ormiston Gorge hebben gecreëerd. Breng hier tijd door met het bewonderen van de natuurpracht voordat een laatste stop u bij een ander verbazingwekkend natuurfenomeen brengt: Simpsons Gap. Met een permanente waterpoel is dit ook een geweldige plek om wilde dieren te zien. Daarna begint u aan de reis terug naar Alice Springs, met aankomst voorzien rond 17u30. • B L